Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » John Constantine Televizyonda Sigara İçecek Mi?

John Constantine Televizyonda Sigara İçecek Mi?

constantine-dizi-banner

Constantine televizyon dizisi açıklandığından bu yana hem daha önceki filmi izlemiş olanların hem de çizgi roman hayranlarının kafasındaki en büyük sorulardan bir tanesi; “John Constantine televizyon ekranlarında nasıl bu kadar sigara içecek?” olmuştu.

Yapımcı David S. Goyer, her ne kadar Constantine’in sigara içmesi, sigara olayı karakterin kişiliği diye diretse de işler pek istedikleri gibi gitmedi.

constantine-cizgi-romanAçıklandığı üzere John Constantine, televizyon ekranlarında sigara içmeyecek.

Pilot bölümün yönetmeni Neil Marshall; “Yapamayacağınız bir şey varsa o da televizyonda sigara içmektir. Bu durum karakterin özelliklerinden biri olsa da bunu yapamazsınız. Bu konu üzerinde halen uğraşıyoruz ve bir şeyler yapmaya çalışacağız,” dedi ve ekledi, “…sigara işi çok sinir bozucu. Bu durumun nereye gideceğini, hikayenin nereye gideceğini, karakterin neler yaşayacağını bilmiyoruz. Önümüzde pek çok seçenek var,” dedi.

John Constantine’in çok sigara içtiğini, karakteri bilen herkes biliyor. Sürekli yaktığı sigarası, John Constantine’in alametifarikası niteliğinde. Dizi başladığında bu duruma bir çözüm bulunup bulunmadığını göreceğiz.

 

İlginizi Çekebilir  George R.R. Martin, Targaryenlar'ı Konu Alacak Yeni Dizi Hakkında Konuştu