Dizi Haberleri

John Constantine, Animasyon Olarak Geri Dönüyor

Matt Ryan’ın efsanevi performansına rağmen ilk sezonun ardından iptal edilen Constantine dizisi, animasyon olarak devam edecek.

NBC kanalında 3 yıl önce yayınlanan Constantine, senaryosu itibariyle hafif ucuzluk koksa da Matt Ryan’ın efsanevi performansıyla akıllarda yer edinmişti. Ne yazık ki NBC izlenme sayısının çok az olduğunu söyleyerek diziyi iptal etmişti.

Matt Ryan’ın yeniden baş rolünde olacağı bir Constantine projesi için uzun zamandır devam eden söylentiler var. İlki CW kanalında ortaya çıkmıştı. Arrow dizisine bir bölümlük bile olsa katılan Matt Ryan, Haunted isimli bölümde bir kez daha Constantine’i canlandırmıştı. Sonrasında ise Justice League Dark animasyon filminde Constantine’e sesiyle hayat vermişti.

CW kanalı zaten Constantine markasıyla yakından ilgileniyordu. Sanıyoruz dizi yapmak için bütçeleri yetmemiş olacak ki Constantine’i animasyon serisi olarak devam ettireceklerini açıkladılar, hem de Matt Ryan’ın seslendirmesiyle.

Dizinin ne zaman başlayacağına dair net bilgiler yok. Ancak önümüzdeki bahar aylarında netlik kazanması bekleniyor. Bakarsınız oradan tekrar Matt Ryan’ın boy göstereceği bir Constantine filmi görürüz.

İlginizi Çekebilir  AMC, Fantastik Öykü Kitabı Sorcerers'ı Diziye Uyarlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu