Dizi Haberleri

Joel Stoffer, Stranger Things’in Kadrosuna Katıldı

S.H.I.E.L.D. dizisinde Chronicom Enoch’u canlandıran Joel Stoffer, Netflix’in başarılı dizisi Stranger Things’in kadrosuna katıldı.

Şu aralar Stranger Things hakkında pek fazla bilgi ortalıkta gözükmüyor. Dizinin dördüncü sezonu için birkaç ay öncesinde kısa bir tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Hikayenin nasıl ilerleyeceğini az çok tahmin edebiliyoruz fakat Duffer Kardeşler yine bizi şaşırtabilir.

Hawkins Kasabası’nın garip dünyasına dahil olacak olan Joel Stoffer’ın hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor. Dördüncü sezonda kadroya katılan Stoffer, Comicbook.com sitesine verdiği röportajda, “Stranger Things’te henüz çekimlerine başlamadığımız bir rolde olacağım. Uzun dönemli bir iş olacağını düşünmüyorum fakat zamanla göreceğiz.” sözlerine yer verdi.

Açıklamasından çıkartabildiğimiz kadarıyla Stoffer, yeni sezonun kötü adamlarından biri olabilir. Belki de tüm bu Upside Down karmaşasını çözecek bilim insanlarından biridir.

Stranger Things’in çekimleri pandemi süresince askıya alınmıştı. Henüz net açıklanmış bir tarih yok ancak önümüzdeki aylarda durdurulan çekimlerin devam edileceği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir  Matt Reeves'in Batman Dizisi Yeni Bir Evrende Geçecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu