Dizi Haberleri

Jemaine Clement, What We Do In The Shadows Yazar Kadrosundan Ayrıldı

Orijinal filmin yaratıcısı olan ve What We Do In The Shadows’da Vladimir karakterini canlandıran Jemaine Clement, üçüncü sezonun yazar kadrosundan ayrıldığını duyurdu.

Taika Waititi ve Jemaine Clement tarafından yaratılan ve 2014 yılında vizyona giren What We Do In The Shadows, 2019 yılında bir TV uyarlaması olarak karşımıza çıkmıştı. Yalandan belgesel (Mavrasel) tadında hazırlanan dizide, bir grup vampirin komik hikayeleri anlatılıyordu.

Orijinal filme de sıklıkla gönderme yapan ve karakterlerini diziye taşıyan yapım ilk sezonun ardından çok beğenilmişti. Kısa sürede ikinci sezon için de yeşil ışık yakılmıştı. Hatırlarsanız yaklaşık bir ay önce hazırladığımız haberde de ikinci sezon finali yapılmadan, üçüncü sezonunun siparişi verilmişti.

Ancak ortaya çıkan yeni haberlere göre diziye danışmanlık yapan ve yazar kadrosunda bulunan Jemaine Clement’in yapımdan ayrıldığı duyuruldu. Clement ve prodüksiyon konu hakkında bir açıklama yapmaktan kaçındı. Clement’in, James Cameron’un yeni Avatar serisinde yer aldığını bildiğimiz için yoğun takviminden dolayı What We Do In The Shadows dizisinden ayrılmış olması oldukça olası.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Dizisinin Summer'ı Hayatını Kaybetti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu