Dizi Haberleri

Hawkeye Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

Disney+ üzerinden yayınlanacak yeni Marvel dizisi Hawkeye‘ın çekimlerinin tamamlandığı, dizinin başrolü Jeremy Renner‘ın paylaşamıyla ortaya çıktı.

Disney ve Marvel Studios, maceralarına dizi alanında hızla devam ediyor. Olumlu yorumlar alan WandaVision‘ın ardından The Falcon and the Winter Soldier ile Marvel dizileri devam etmişti. Kısa bir aranın ardından Loki dizisiyle bu serüven devam edecek.

Biz bu yeni dizileri tartışırken, Marvel Studios çoktan Hawkeye’ın çekimlerini tamamlamış. Henüz hikayesi net olarak bilinmeyen Hawkeye dizisinin çekimlerinin tamamlandığı, dizinin başrolü Jeremy Renner’ın paylaşımıyla öğrendik. Renner, diziye ismini veren ve uzun zamandır da rolünü üstlendiği Hawkeye’ı canlandıracak. Karaktere hikayesi boyunca Kate Bishop yardım edecek. Kate Bishop’ı canlandıracak ismin Hailee Steinfeld olduğu da uzun zaman önce açıklanmıştı.

İlgi çekici bir kadro toplamayı başaran Hawkeye, macera-aksiyon tadında bir dizi olacak. Hawkeye’in yetiştirdiği Kate Bishop’un da dizide yer alacak olması, aşağı yukarı hikayeyle alakalı bazı fikirler sunuyor. Ancak ne Disney, ne de Marvel Studios tarafından onaylanmış bir sinopsis halen yok.

Bunlara ek olarak dizinin ne zaman yayınlanacağı da henüz bilinmiyor. Daha önceki duyurularda, 2021 yılı gösterilmiş olsa da şu an için Marvel’ın yayın takviminde Hawkeye gözükmüyor. Çekimler bitmiş olsa bile kurgu sürecini tamamlaması birkaç ayı bulacaktır.

Önümüzdeki aylarda birçok Marvel yapımı izleyeceğimizi düşündüğümüzde Hawkeye’ın bu yıl değil de, 2022 yılında yayınlanması daha olası gözüküyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Penny Dreadful Dizisi İçin Hazırlanın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.