Dizi Haberleri

Gugu Mbatha-Raw da Disney+’ta Yayınlanacak Loki Dizisine Katıldı

Disney+’ta yayınlanacak Loki dizisine bir oyuncu daha katıldı. Daha önce The Morning Show’da üne kavuşan Gugu Mbatha-Raw da Loki dizisinde yer alacak.

Mbatha-Raw, dizinin başrol oyuncusu Tom Hiddleston, Sophia Di Martino ve yakın zamanda diziye dahil olduğu duyurulan Owen Wilson‘la birlikte rol alacak. Böylelikle, son gelişmelerle birlikte Loki dizisinin ana kadrosu da şekillenmiş oldu.

Gugu Mbatha-Raw

Çoğu projede olduğu gibi Marvel, karakterin kesin detayları hakkında detaylı bir bilgi vermedi. Disney+ temsilcileri de bu konudaki soruları şimdilik cevapsız bıraktı. Mbatha-Raw geçtiğimiz yıl Apple’ın güçlü bir çıkış yapan amiral gemisi dizisi “The Morning Show”un ilk sezonunda rol almış ve oldukça beğenilmişti. Aynı zamanda ağustos ayında gösterime giren Netflix dizisi “The Dark Crystal: Age of Resistance”ta da seslendirme yapmıştı. Ayrıca 2016’da Emmy ödüllü “Black Mirror” bölümü “San Junipero”da rol aldı.

İlgili Makaleler

Film tarafında, yakın zamanda “Motherless Brooklyn” filminde Edward Norton ile birlikte rol aldı ve “Concussion”, “A Wrinkle in Time”, “The Cloverfield Paradox” ve “Beauty and the Beast” gibi diğer projelerde yer aldı.

Disney, geçen hafta bir Super Bowl reklamında “Loki” ve diğer iki Marvel-Disney+ şovuna kısa bir bakış yaptı. 2021 yılı için “Loki” gösterimi hedefleniyor. Bu yayınlama sırasında dizi için resmi bir hikaye tanıtımı yok, ancak şovun, insanlık tarihinde farklı zamanlarda ortaya çıkan ve büyük olayları etkileyen büyü ustasını anlatacağı biliniyor.

Kaynak: Beyazperde, ComingSoon

İlginizi Çekebilir  Spider-Man Karakterlerinden Silk, Kendi Canlı Aksiyon Dizisine Kavuşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu