Dizi Haberleri

George R.R. Martin İmzalı Yeni Dizi Nightflyers Yolda

Game Of Thrones (Taht Oyunları) ile televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelen George R.R. Martin’in kaleminden yeni dizi geliyor.

Game Of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin’in 1980’de kaleme aldığı Nightflyers, dizi olarak uyarlanacak. Syfy’da yayınlanacak olan yapımın senaryo kadrosunda George R.R. Martin, HBO ile olan anlaşması nedeniyle yer alamayacak.

Uzay Gemisiyle Yaşam Mücadelesi

Dünyanın yok olduğu bir gelecekte geçen Nightflyers, The Nightflyer isimli bir uzay gemisi ile keşfe çıkan ve hayatta kalmak için çözüm arayan ekibin yaşadıklarını konu alacak. Dünyadışı bir uzay gemisi ile karşılaşan ekip gemiye çıkmak için hazırlık yaparlar ve bu şekilde kurtulacaklarına inanırlar. Yapay zeka tarafından yönetilen gemide kahramanlar korkunç olaylarla yüzleşmek zorunda kalacaklardır.

Dizinin yapımcıları arasında Edge of Tomorrow ve Jumper gibi bilimkurgu filmlerinde yapımcı olarak gördüğümüz Doug Liman ile Nightflyers eserini 1987’de sinemaya uyarlayan Robert Jaffe‘yi görüyoruz. Nightflyers, 1987 yılında sinemaya uyarlanmıştı ancak izleyicilerden maalesef geçer not alamamıştı.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre dizi henüz başlangıç aşamasında. Bu nedenle kitaptaki hikayeyle projedeki hikayenin ne kadar uyumlu olacağı henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir  Doctor Who Uzun Yıllar Daha Devam Edecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu