Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » George R.R. Martin, 5. Sezondaki Ölümler Konusunda Uyardı!

George R.R. Martin, 5. Sezondaki Ölümler Konusunda Uyardı!

george-rr-martin-banner

George R. R. Martin, kitaplarının dizi uyarlaması için dikkat çekici bir açıklama yaptı. Buz ve Ateşin Şarkısı’nın yazarı 5. sezonun gidişatının, yönetmenler tarafından değiştirildiğini ve büyük sürprizler olacağı konusunda uyarıda bulundu.

Game of Thrones hayranları 12 Nisan tarihini merakla bekliyor. Efsane dizi 5. sezonuyla da çok konuşulacak gibi duruyor. Yeni sezon hakkındaki beklentiler artarken, söylentiler de birbiri ardına ortaya çıkıyor.

Haberimiz içerisinde Spoiler olmadığını minnetle bildiririz. Sadece diziyi güncel olarak takip etmiş olmanız yeterlidir.

Geçtiğimiz cumartesi günü düzenlenen Writers Guild West Ödüllerine katılan George R. R. Martin, yeni sezon hakkında uyarıda bulundu. Martin, yaptığı açıklamada kitapta ölmeyen karakterlerin dizide ölebileceğini açıkladı. Martin bu durumun kitabın sıkı takipçilerini de şaşırtacağını söylüyor.

Yani yeni sezon sandığımızdan daha kanlı olacak. Martin’e göre bunun sebebi ise dizinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss’in, kendisinden daha zalim olmaları.

Şimdilik ortaya çıkan haberlere göre 5. sezonun gidişatı bol sürprizlere sahne olacağını gösteriyor. Hatta birçok bölümün o efsanevi Red Wedding’den bile daha kanlı olacağı söylentisi dolaşıyor. Bize de beklemek düşüyor.

İlginizi Çekebilir  Lost Kadrosundan Game of Thrones'a Transfer