Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Game of Thrones Prensesi İş Arıyor!

Game of Thrones Prensesi İş Arıyor!

myrcella-baratheon

Fantastik dizi “Game of Thrones” dizisinde Prenses Myrcella Baratheon karakterini canlandıran Aimee Richardson sosyal medya vasıtasıyla iş aramaya başladı.

Game of Thrones’ta Prenses Myrcella Baratheon karakterini canlandıran ve rol için başka bir oyuncuyla anlaşılması üzerine işsiz kalan Aimee Richardson, sosyal medya vasıtasıyla iş aramaya başladı.

princess-for-hireSenaryo gereği 2 sezondur dizide rolü bulunmayan ve uzun bir süredir sete döneceği günü iple çeken 16 yaşındaki İrlandalı oyuncu, dizinin bu karakter için başka bir oyuncuyla yola devam etme kararı aldığını öğrenince sosyal medya hesabından espirili bir gönderme yaptı.

Genç oyuncu, Vine hesabından “Bu çok utanç verici” notuyla paylaştığı videoda bir dilenci gibi sokak ortasında oturuyor ve “Prenses iş arıyor” pankartıyla çevredekilerden yardım istiyor.

Dizinin ikinci sezonunda evlendirilmek üzere başka bir ülkeye gönderilen ve bu yüzden diziden uzak kalan Richardson’un senaryo gereği dizinin beşinci sezonunda yeniden sete dönmesi gerekiyordu.

Dizinin yapımcıları, geçtiğimiz günlerde İrlandalı genç oyuncunun rolüne son verildiğini ve rol için Nell Tiger Free ile yola devam edileceğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir  Ridley Scott'tan İlk Dizi: Raised by Wolves

Türkiye’de de, ABD yayınıyla aynı günde CNBC-e ekranlarında yayınlanan Game of Thrones, 16 Haziran’da 4. sezon finalini yapmıştı. Amerikan HBO şirketi tarafından çekilen dizinin 5. sezonunun 2015 yılında seyirciyle buluşması bekleniyor.

Kaynak: Ntv