Dizi Haberleri

Game of Thrones Film Mi Olacak?

kings-landing-game-of-thrones-banner

The Daily Beast’in, Game of Thrones dizisinin Tywin Lannister’ı Charles Dance ile yaptığı röportajın konusu olası bir Game Of Thrones filmiydi.

Dance verdiği demeçte, bu konunun ciddi ciddi tartışıldığını ve filmin çekilebileceğini söylüyor fakat bazı endişeleri de yok değil. Mesela, “filmde için pek çok senaryo arasından hangisinin işleneceği”  konusu…

İlgili Makaleler

Belki de sezon finalleri için filmler çekilebilir fakat hâlâ senaryosu yazılmamış ve sonunun nereye gideceği belli olmayan bir hikaye ile ilgili dolaşan söylentiler spekülasyondan öteye gidemiyor maalesef. Game Of Thrones’in son sezonunda açıkça gördük ki senaryo tam anlamıyla George R.R. Martin’in romanına göre ilerlemiyor.

tywin-lannister

Bu konuda ortaya atılan bir iddia da filmin, Martin’in kaleme alacağı “A Song of Ice and Fire” serisinden 90 yıl öncesini anlattığı bir başka roman serisi “Tales of Dunk and Egg” hakkında olabileceği yönünde. Diğer bir iddia ise filmin “A Song of Ice and Fire” serisindeki “Robert’ın İsyanı”nı veya Westeros’taki diğer büyük savaşlardan birini işleyeceği şeklinde.

Dizinin ABD’deki yayıncı kanalı HBO daha önce “Sex and The City” dizisini sinemaya uyarlanmış, “Entourage”ın ise çekimlerine devam ediyor. Bu şartlar altında filmin çekilmesi muhtemel fakat dizinin kaç sezon süreceği hâlâ belirsizliğini koruyor.

İlginizi Çekebilir  Spider-Man Karakterlerinden Silk, Kendi Canlı Aksiyon Dizisine Kavuşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu