Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Game of Thrones Dizisinden Ölüm Haberi!

Game of Thrones Dizisinden Ölüm Haberi!

jj-murphy-banner 86 yaşındaki İrlandalı aktör, Game of Thrones’un 5. sezon çekimlerinin ilk günlerde yaşlılık yüzünden öldü. JJ Murphy sette sadece 4 gün çalışabildi.
Game of Thrones’un 5. sezon çekimleri ufaktan başladı. San Diego’da düzenlenen Comic-Con etkinliği sırasında yeni sezonda boy gösterecek oyuncular da, dizinin hayranlarına aktarılmıştı. Bu yeni oyunculardan biri de JJ Muprhy idi.

86 yaşındaki aktör, dizinin yeni sezonunda Ser Denys Mallister’ı canlandıracaktı. Gece Nöbeti’nin en yaşlı kolcusu olan Mallister’ı canlandırmak için artık başka bir oyuncuya ihtiyaç var. Çünkü Murphy, Belfast’taki evinde öldü.

Murphy, Kuzey İrlanda’da bilinen bir oyuncuydu. Tiyatro eğitimini 1940’lı yıllarda Old Group Drama isimli okulda almıştı. Ayrıca Lyric Players Teatre’ın da üyelerinden biriydi.

Murphy ayrıca Tywin Lannister’ı canlandıran Charles Dance ile henüz vizyona girmemiş Dracula Untold filmini paylaşmıştı. JJ Murphy’nin cenazesi Çarşamba günü düzenlenecek. Bu eski oyuncuyu Game of Thrones serisinde göreceğimiz için çok sevinmiştik.

İlginizi Çekebilir  Lovecraft'ın Hikayeleri Dizi Oluyor