Dizi Haberleri

Game of Thrones Dizisi Kitaplar Olmadan Devam Edebilir

game-of-thrones-banner

Game of Thrones dizisi izleyicilerinin kafasındaki en büyük soru işaretlerinden bir tanesi cevap buluyor.

Serinin yaratıcısı George R.R. Martin’in hâlâ 6. kitabı yazıyor olması ve dizinin de 5. sezona gelip dayanması herkesi endişelendiriyor; fakat HBO’dan konu ile ilgili açıklama geldi.

george-rr-martinGeorge R.R. Martin’in yazma hızının dizinin hızına yetişememesi pek çok hayranı kızdırmıştı. George R.R. Martin de, “Eğer ölürsem veya bana bir şey olursa diye kafamdaki sonu yapımcılara anlattım. Başıma bir şey gelse bile yapımcılar diziyi kafamdaki gibi devam ettirebilirler,” demişti.

Şimdi de 6. kitabın halen yazılıyor olması ve dizinin de neredeyse kitaba yetişmesi herkesi endişelendirdi. HBO’nun program direktörü Michael Lombardo, konuyla ilgili bir açıklama yaptı;

“Bu işte yalnız başımıza değiliz. George da dizinin yaratıcı ekibinin bir parçası ve gelecek sezonlardaki koreografilerin her hareketi onun tarafından dikkatlice takip ediliyor. Gelecek yıldan itibaren George ile bu konuyu değerlendireceğiz. Kitap şu anda bitmedi fakat George ile sürekli konuşuyoruz. Bu konuda endişeli değiliz.”

Kısacası diziyi izleyenlerin endişelenmesi gereken bir durum yok ancak Buz ve Ateşin Şarkısı serisini takip edenler biraz endişelenebilirler. Dizinin 6. sezonunu bilmem ama 7. sezon kitaptan önce ortaya çıkabilir.

İlginizi Çekebilir  The Wheel of Time Dizisi Amazon'da!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu