Dizi Haberleri

Game of Thrones’un Yapımcıları Yeni Projelerini Duyurdu

ABD’nin önde gelen, paralı televizyon kanal grubu HBO ile yollarına devam edecek olan Game of Thrones‘un yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss, yakın zamanda başlayacakları projeyi duyurdu.

Amerika’nın üçüncü iç savaşının bulunduğu bir ortamda modern çağda köleliğe odaklanacak “Confederate” isimli yeni serinin hangi temeller üzerine kurulacağı ise bilinmiyor.

Başlangıçta sinema projesiydi

HBO’nun açıklamalarında göre Benioff ve Weiss yıllardır bu fikir üzerinde çalışıyorlar. Başlangıçta bu hikayeyi film olarak çekmek isteyen ikili daha sonrasında HBO’nun konseptine uygun olacağına karar vermişler ve Game of Thrones’un ardından yollarına bu hikaye ile devam etme kararı almışlar. Bildiğimiz üzere ikili, HBO’da yayınlanacak olan Game of Thrones spin-off projelerinde yer almayacaklar.

Dizide Birleşik Devletler ile Amerika Konfederasyon Devletleri arasında gerginlikler ve Mason-Dixon’un Sivil Savunma Bölgesi’nde yer alan karakterler ele alınacak. Karakterler; özgürlük savaşçıları, kölelik karşıtları, gazeteciler ve tabii ki köle ve köle sahipleri olacak.

Yeni dizinin, 2018’de bitecek Game of Thrones’un ardından 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Black Mirror 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu