Dizi Haberleri

Game of Thrones’un Son Sezonu Fazladan Beklememiz Gerekebilir

Son iki sezonuna giren Game of Thrones‘un geleceği hakkında konuşan HBO yöneticisi Casey Bloys, dizinin 6 bölümden oluşacak son sezonunun seyirci ile geç buluşabileceğini söyledi.

Tüm zamanların en sevilen dizileri arasında yer alan Game of Thrones, 16 Temuuz tarihinde 7. sezonu ile ekranlara geri dönecek. Tüm dünyada milyonlarca kişinin heyecanla beklediği 7. sezon, dizinin eski sezonlarına göre biraz daha geç başlayacak. Game of Thrones hayranları daha bu birkaç aylık gecikmeye bile alışamamışken dizinin son sezonu hakkında hayranları fazlasıyla üzecek bir açıklama geldi.

2019’a Kadar Bekleyebiliriz

Geçtiğimiz günlerde Entertainment Weekly’e konuşan HBO yöneticisi Casey Bloys, dizinin son sezonu olacak 8. sezonun beklendiği gibi 2018’de yayınlanmayabileceğini söyledi. Dizinin yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss‘in dizinin finalini hazırlamakla meşgul olduğunu söyleyen Bloys, ihtiyaç duyulduğu taktirde son sezonun 2019‘a ertelenebileceğini açıkladı.

Benioff ve Weiss’ın senaryoları yazıp, produksüyon takvimini hazırlaması gerektiğini belirten Bloys, yazım aşaması tamamlandıktan sonra yayın tarihinin netlik kazanacağını söyledi.

Öte yandan hazırlık aşamasındaki Game of Thrones spin-offları hakkında da konuşan HBO yöneticisi, önceliklerinin Game of Thrones’u hakkıyla sonlandırmak olduğunu ve bundan sonra yeni dizilere odaklanacaklarını ifade etti. Bloys ayrıca yapım aşamasındaki bu 5 yeni Game of Thrones spin-off’undan bazılarının tek sezon sürecek mini diziler olabileceğini de doğruladı.

İlginizi Çekebilir  Big Bang Theory'den Sheldon Cooper'ın Hayatı Dizi Oluyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu