Dizi Haberleri

Game of Thrones 8. Sezonu Yeniden Çekilsin Diyenlere Cevap Geldi

Dünyada ve ülkemizde en çok izlenen dizilerin başında gelen fantastik dizi Game Of Thrones, finali ve son sezonu ile bolca eleştirilmişti. Game Of Thrones hayranlarının internet üzerinden başlattıkları imza kampanyasıyla, dizinin 8. sezonunun yeniden çekileceği gündeme gelmişti. HBO yöneticisi Casey Bloys, bu kampanya üzerine Game Of Thrones 8. sezonunun yeniden çekileceği iddialarına yanıt verdi.

Geçtiğimiz aylarda 8. sezonu ile izleyici karşısına çıkan ve eleştiri oklarının hedefi olan Game of Thrones, diziyi 7 sezon boyunca beğeniyle takip eden izleyicilerin başlattığı “Son sezon yeniden çekilsin” kampanyası, yapımcı HBO tarafından yanıtsız bırakılmadı.

HBO’dan Casey Bloys, izleyicilerin yeniden çekim talebi üzerine bir muhabire konuşan Bloys, “Çok popüler dizilerin bazen dezavantajları da oluyor. Fakat bunlardan birini söyleyecek olursam, ne zaman bitirmem gerekir diye düşünürken, bir sürü seyircinin karakterin nasıl sona gelmesi gerektiğiyle ilgili fikirleri, görüşleri oluyor.” yanıtını verdi.

İlgili Makaleler
2019 Emmy Ödülleri Adayları Açıklandı. Game of Thrones 32 Dalda Aday Gösterildi

Herkesin dizinin son sezonuyla ilgili fikrinin olduğunu ifade eden Bloys, 8. sezonun yeniden çekilmesinin gündemde olmadığını vurguladı. Bloys, dizinin 32 dalda Emmy adaylığının son sezonun performansını gözler önüne serdiğini ifade etti.

İlginizi Çekebilir  Netflix'in Danimarka Yapımı Dizisi The Rain'in Yayın Tarihi Yeni Fragman ile Duyuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu