Dizi Haberleri

Game of Thrones 8. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

7 senedir her sene 10 bölüm bile olsa izlemeye alıştığımız, üzerine teoriler ürettiğimiz fantastik dizi Game of Thrones‘un 8. sezonunun ne zaman yayınlanacağı belli oldu. 

Dizinin hem oyuncuları hem de yapımcıları, verdikleri röportajlarda dizinin 2018 sonu veya 2019’da yayına girebileceğini söylüyorlardı. Ee bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş derler ya, işte öyle oldu. HBO, Game of Thrones 8. sezonun 2019’da yayınlanacağını açıkladı.

2017’nin Aralık ayında böyle bir şeyin olabileceğini sizlere duyurmuştuk ama bir yandan da umarız olmaz diye totem yapmıştık. Yapımcılar David Benioff ve Dan Weiss, 2018 yılında biraz ara verip final sezonu için daha detaylı ve dikkatli çalışmak istediklerini söylemişlerdi. 

Şu anda çekimleri devam eden dizinin final bölümü olacak olan 8. sezon, 6 bölümden oluşacak ancak her bölüm, normal bir dizi bölümünden daha uzun olacak. Hatta HBO Program Müdürü Casey Bloys, her bölümün 2 saat olabileceğini bile söylemişti. Görünen o ki bu yıl Game of Thrones’suz kalacağız. 

Dizinin 2019’da ne zaman yayınlanacağı da henüz açıklanmadı. 7. sezon, kış çekimlerinin tamamlanamaması nedeniyle 2017 yazında yayınlanmıştı ama diğer sezonları hep Nisan ayının ilk haftası izlemiştik. Umarız 2019’un başlarında Game of Thrones’u izleme şansı buluruz. 2018 yılını da -sonunda yayınlanırsa- George R.R. Martin’in 6. kitabını okuyarak geçiririz.

İlginizi Çekebilir  Amerikan Dizileri ve Filmleri Tehlikede!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu