Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Dizimax Sci-Fi Kanalı ile Bilimkurgu ve Fantastik Keyfi

Dizimax Sci-Fi Kanalı ile Bilimkurgu ve Fantastik Keyfi

Digiturk Dizimax Sci-fi Kanal

Digiturk’ün yeni dizi kanalı Dizimax Sci-Fi HD, bilimkurgu ve fantastik türündeki dizileri izleyiciler ile buluşturacak.

Digitürk’ün açıklamasına göre, Dizimax Sci-Fi HD, Türkçe dublaj ve Türkçe/İngilizce alt yazı ekleme-kaldırma seçenekleriyle Digiturk üyelerine hizmet verecek.

bilimkurgu-ilham-inceleme-228 Ekim‘den itibaren yayında olacak Dizimax Sci-Fi HD kanalında sıra dışı senaryoları, etkileyici atmosferleri ve heyecan dolu bölümleriyle, tüm dünyada geniş izleyici kitlelerini ekrana kilitlemiş çok sayıda dizinin yanı sıra merakla beklenen yeni yapımlar da yer alacak.

Dizimax Sci-Fi HD, dünya çapında milyonlarca izleyicinin hayranlığını kazanan efsanevi yapımların yanı sıra çok izlenen ve beğenilen bilimkurgu ve fantastik dizileri de ekrana getirecek. Kanal yalnızca daha önce yayınlanmış kült dizileri değil dizi tutkunlarının heyecan ve merakla beklediği yeni yapımları da Türkiye’de ilk kez yayınlayacak.

28 Ekim 2013 tarihinden itibaren Digiturk 2 ve 302 Numaralı kanallarda yayına başlayacak olan Dizimax Sci-Fi HD, Digiturk Dizi Paketine üye olan tüm Digiturk üyeleri tarafından izlenebilecek.

İlginizi Çekebilir  Terminator Serisi Yeniden Başlıyor