Dizi Haberleri

Chris Hemsworth, Sürpriz Bir Rolle Loki’de Yer Almış

Yıldırım Tanrısı Thor karakterini Loki dizisinde doğrudan görmeyeceğimiz daha önceden açıklanmıştı. Ama Chris Hemsworth ilginç bir Easter Egg’in altına imzasını atmış.

Beklediğimizden de daha iyi devam eden yeni MCU dizisi Loki, bu hafta itibariyle sonlanıyor. 6 bölümlük Loki macerası tamamlanacak mı, yoksa yeni bir sezonda devam edecek mi; göreceğiz. Dizinin sunduğu yeni zaman akışı ve alternatif evren teması, doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania filmlerine bağlanacak. Buna karşılık Loki dizisi de kendi içerisinde şahane göndermelere sahip.

Dizinin 5. bölümünü izlemediyseniz, haberin geriye kalan kısmıyla alakalı sürpriz kaçıranlara maruz kalabilirsiniz. Yine de “Beni etkilemiyor sevgili Frpnet, gönder gelsin!” diyorsanız da kalabilirsiniz.

For All Nerds için röportaj veren Loki yönetmenlerinden Kate Herron, ilginç bir göndermeyi ortaya çıkardı. 5. bölüm içerisinde Loki, Araf benzeri bir yere geliyor ve birçok farklı varyantıyla karşılaşıyordu. Yaşlı Loki, çocuk Loki, kaslı ve siyahi bir Loki, hatta timsah bir Loki bile yer alıyordu. Aynı bölümde ufak bir geçiş sahnesi içerisinde Throg olarak bilinen Kurbağa Thor‘u bir kavanozun içerisinde görüyoruz.

Throg, toprağın altında bir kavanozun içerisinde mahsur kalmış bir biçimde üzerinde duran Mjöllnir‘e ulaşmaya çalışıyordu. Yönetmen Kate Herron’un açıklamasına göre Throg’un seslendirmesi tamamen Chris Hemsworth’e ait. Yani eski seslendirmelerden tekrar kullanmamışlar. Hemsworth, sadece bu sesleri çıkarabilmek için kayıt odasına girmiş ve yeni seslendirme yapmış. Gerçi o sahnede karakteri hayıflanıp dururken ve “Ahh, Ighn” gibi sesler çıkarırken gördük ama yine de şahane bir Easter Egg açığa çıkmış oldu.

MCU dizilerinin yenilikçi yönetmenlerin elinde güzel işler çıkarabileceği Loki dizisiyle de kanıtlanmış oldu. Loki, tema itibariyle uçuk kaçık bir hikaye anlatırken, çizgi roman okurlarını da şaşırtacak böyle ufak göndermelere sahip. Loki, 5. bölümün tümüne bakarsanız daha fazlasını görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Gotham Dizisinin 4. Sezonu 21 Eylül'de Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.