Dizi Haberleri

Cal Kestis’i Bir Canlı Aksiyon Star Wars Yapımında Görebiliriz

Cameron Monaghan geçtiğimiz gün verdiği röportajda karakteri birebir canlandırmaya sıcak baktığını belirtti. Sağlam kaynaklardan da halihazırda imzaların atıldığına dair duyumlar geliyor.

Respawn Entertainment imzalı Star Wars Jedi: Fallen Order sadece çıktığı senenin en iyi oyunlarından biri olmakla kalmamış, yakın dönem Star Wars yapımlarının arasından da alnının akıyla sıyrılmayı başarmıştı. Shameless ve Gotham‘dan tanıdığımız Cameron Monaghan’ın hayat verdiği Jedi Padawan’ı Cal Kestis ve şirinlik muskası droidi BD-1 ile gayet keyifli bir “Order 66 sonrası kaçış” hikayesi oynamıştık.

Devam oyunu Star Wars Jedi: Survivor‘ın geliştirilme süreci devam ederken hayranların Kestis’i kanlı canlı görmek için uyguladığı baskı da giderek artıyor. ScreenRant’a röportaj veren Cameron Monaghan’ın “Karakteri bizzat canlandırmak ister misiniz?” sorusuna verdiği kısa ama manidar cevaba bakacak olursak bu baskılar meyvesini verecek gibi. Soruyu duyan Monaghan, “Tabii ki isterim ama daha fazlasını söyleyemem,” deyip kahkahayı basmış.

Bir aktör böyle ucu açık cevaplar verdiğinde geriye sadece arkamıza yaslanıp resmi duyuruyu beklemek kalıyor, o kadarına hepimiz hakimiz ama söylentiler de giderek ciddiye biniyor gibi. Star Wars içerikleriyle tanınan YouTuber Kristian Harloff‘a göre Cameron Monaghan çoktan Cal Kestis dizisi için imza atmış.

Kulağıma çok büyük bir dedikodu geldi. Henüz kesin doğrulamadım ama kaynağım geçmişte de bana içeriden doğru bilgiler veren güvendiğim bir isim. Söylediği kadarıyla şu anda Disney+ için bir Cal Kestis dizisi geliştiriliyor. Cameron Monaghan imzayı atmış bile. Yapım takvimi henüz belli değil ama kaynağıma göre Cal Kestis dizisinin geleceği halihazırda kesinleşmiş durumda.

Bu gidişle birkaç ay içinde resmen Cal Kestis dizisinin duyurulacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Karakterin bir sonraki macerası Star Wars Jedi: Survivor ise 2023 yılında çıkacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.