Dizi Haberleri

Bone Uyarlamasının İptal Olmasına Yaratıcısı Tepki Gösterdi

Bone çizgi romanlarının yaratıcısı Jeff Smith, Netflix’in Bone serisini iptal etmesine tepki gösterdi. Smith bu konudaki bıkkınlığını anlatan bir çizgi roman sayfası yayınladı.

Jeff Smith’in hem yazıp hem çizdiği Bone serisini Marmara Çizgi dilimize kazandırmıştı. Serinin tutkulu bir hayran kitlesi var. Ancak bu hayranlar ne yazık ki bir süredir hayal kırıklığına uğruyorlar. Zira çizgi romanları ekrana uyarlama projeleri gündeme gelip gelip duruyor. Ancak bu projeler asla bir yere bağlanmıyor. Uyarlama projelerinden sonuncusu Netflix’ten gelmişti ve bu kez işler nihayet yolunda gidiyordu.

Ancak 2020’de uyarlamanın yapımı başlayacakken projedeki işler tamamen durdu. Zira pandemi eğlence sektörünü vurmuştu.

İlgili Makaleler

Fakat Jeff Smith pandemiyi fırsata çevirmeyi başarmıştı. Bu süreçte eğlence sektöründeki çoğu kişinin işsiz kalmasından faydalanmış ve projede yer almasını istediği çoğu isimle konuşup anlaşmıştı. Bu da uyarlama için duyduğu hevesi arttırmıştı. Hayranlar da ziyadesiyle mutlu olmuştu.

Ne yazık ki pandeminin yavaş yavaş etkisini kaybettiği şu günlerde kötü haber geldi. Netflix, birçok başka animasyon serisiyle birlikte Bone uyarlamasını da iptal etti. İptalin olası nedenlerini konuştuğumuz habere buradan ulaşabilirsiniz.

Emekleri ve hayalleri bir kez daha çöpe giden Jeff Smith de artık duruma tepki gösterdi. Ekran uyarlamaları vaadiyle ona gelen firmalardan ötürü yaşadığı hayal kırıklığını bir çizgi roman sayfasıyla dile getirdi. Çizdiği en son karede de uyarlama macerasına son noktayı koydu: Bir daha asla.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Old Guard 2 Filminin Yönetmeni Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.