Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Beavis and Butt-Head Geri Dönüyor!

Beavis and Butt-Head Geri Dönüyor!

90’lı yılların kült yetişkin çizgi dizisi yıllar sonra geri dönüyor. Projenin başında serinin yaratıcısı Mike Judge olacak.

1993 yılında MTV’de yayınlanmaya başlanan ve 8 sezon sonrasında sona eren bir efsane, Beavis and Butt-Head, yıllar sonra geri dönüyor. Komedi ve laf sokma konusunda usta olan dizi için şimdiden iki sezonluk sipariş verildi.

Dizinin yaratıcısı Mike Judge, yine projenin arkasındaki isim olacak. Bölümleri yazıp yapımcılığını üstlenecek olan Judge, elbette Beavis ve Butt-Head ikilisini de seslendirecek.

Judge, “Görünüşe bakılırsa yine aptal olmanın zamanı geldi.” açıklamasıyla serinin geri dönüşünü kutladı. Comedy Central altında yayınlanacak olan dizi için şimdilik iki sezonluk bir anlaşma yapıldı. Fakat özel bölümler ve yan hikaye ürünlerinin de hazırlanacağı belirtiliyor.

90lar’a damgasını vurmuş iki kafadar Beavis ve Butt-Head’i yeniden izlemeyi düşünmek bile heyecan verici. Benim için serinin en absürd, kendine has komedik unsuruysa “Great Cornholio” tiplemesiydi. Onu da hatırlamak için sizlerle paylaşıyorum

İlginizi Çekebilir  İlk Savaş, İlk Kan - Warcraft: The Beginning İncelemesi