Dizi Haberleri

Batwoman ve Legends Of Tomorrow Dizileri İptal Edildi

DC Comics uyarlaması dizilerden iptal haberleri geldi. Batwoman dizisi üç sezonun, Legends Of Tomorrow dizisi ise yedi sezonun ardından iptal edildi.

The CW’nin canlı aksiyon süper kahraman dizilerinin hayranları için zor bir hafta oldu. Cuma günü The CW, Batwoman‘ın dördüncü sezon için geri dönmeyeceğini duyurdu. Kısa bir süre sonra Legends of Tomorrow‘un da sekizinci sezon için geri dönmeyeceği açıklandı.

Legends of Tomorrow, The CW’nin “Arrowverse” programının bir parçası olarak 2016 yılında ilk gösterimini yaptı. Gösteri, iptal edilmeden önce yedi sezon ve 110 bölüm sürdü. Yardımcı programcı Keto Shimizu, haberin duyurulmasının ardından Twitter’a şunları söyledi: “Yüreğimiz kırık ama aynı zamanda oyuncularımızın, ekibimizin ve yazarlarımızın bu küçük gösteriye katkıda bulundukları muhteşem iş için de minnettarız”.

Batwoman Bekleneni Veremedi

Batwoman dizisi, yeni bir hikaye yaratmaya çalışmasına rağmen izleyici tarafından beklenen ilgiyi görmedi. Bu nedenle bu karar her ne kadar biz çizgi roman uyarlamalarını seven kişileri üzse de şaşırtıcı olmadı.

Batwoman, iyi bir şekilde uyarlanmadığı için biraz harcanmış bir hikaye oldu. Dizinin yürütücü yapımcısı Caroline Dries, haberi sosyal medyada paylaştı ve “üzgün ama minnettar olduğunu” söyledi.

Az önce #Batwoman’ın bir 4. sezonu görmeyeceğine dair üzücü bir haber aldım. Üzüldüm ama minnet doluyum. 51 bölüm yapmak ne büyük şeref. Pek çok ilham verici, parlak insan bu diziye katkıda bulundu. Yapımcılara, oyunculara ve ekibe teşekkürler. Teşekkürler, hayranlar! Sizi seviyoruz.

Dizi ayrıca üç sezon boyunca bazı zorluklarla da karşılaştı. Sezon 1, Bruce Wayne’in Batwoman olan kuzeni Kate Kane‘e odaklandı. Ruby Rose, Kane’i oynadı ancak çeşitli nedenlerle bıraktı. Javicia Leslie daha sonra Batwoman’ın başka bir versiyonu olan eski hükümlü Ryan Wilder‘ı oynamak için seçildi.

Siz bu dizileri izlediniz mi? İptali hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: TheGamer

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Walking Dead’in 9. Sezonu Onaylandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.