Dizi Haberleri

Batman Dizisinin Başına Yeni Proje Sorumlusu Geldi

Robert Pattinson’ın canlandıracağı yeni Batman filminin öncesini anlatacak, HBO Max dizisinin başına Giri/Haji‘nin yaratıcısı getirildi.

Matt Reeves‘in yönetmenliğini yaptığı ve Robert Pattinson‘ın başrol olduğu yeni Batman’i ilk defa 2020’nin yaz aylarında görmüştük. Tanıtım fragmanından gördüğümüz kadarıyla da şu ana kadar işten memnun kalmıştı.

Warner Bros. filmin öncesini anlatacak bir yapım için de çalışmalarına devam ediyor. Daha öncesinde proje sorumlusu olarak dizinin başında Terence Winter vardı. Ancak anlaşmazlıkların ardından Winter bu projeden ayrılmıştı.

Dizinin proje sorumlusu olarak seçilen kişi Joe Barton oldu. Barton, daha öncesinde Netflix için polisiye türünde Giri/Haji dizisini yaratmıştı. Japonya ve İngiltere arasında mekik dokuyan hikaye izleyenler tarafından da olumlu eleştiriler almıştı.

Şu aşamada Batman dizisi için bildiklerimiz bunlar. HBO Max’te yayınlanacak yan serinin Batman filminin öncesini konu edineceği ve yapımcı olarak Matt Reeves‘in de katkıda bulunacağını biliyoruz.

Giri/Haji, Netflix’in pek ön plana çıkmayan ama izleyenleri etkisinde bırakan dizilerinden biri. Joe Barton, aynı kıvamda güzel bir Batman dizisi ortaya çıkartabilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.