Dizi Haberleri

Amiral Thrawn İçin Oyuncu Seçimleri Başlamış

Ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre Disney ve Lucasfilm, Amiral Thrawn uyarlamasında yer alacak oyuncular için seçmelere başlamış.

Disney ile alakalı içeriden bilgileri aktaran The Disinsider sitesinde yer alan habere göre Disney ve Lucasfilm, Amiral Thrawn üzerinden uyarlanacak yeni proje için oyuncu seçmelerine başlamış. Tabii ki öncelikli hedef kendilerine bir Thrawn bulmak olacak.

Ortada dolaşan isimler olmaması üzücü. En azından rol seçimi için ne gibi isimlerin masa üzerinde dolaştığını öğrenmek bazı fikirler ortaya çıkarabilirdi. Öte yandan Amiral Thrawn’ın karşımıza nasıl çıkacağı da merak konusu.

Kendisi Timothy Zahn tarafından bir dizi Star Wars romanı için yaratılmıştı. Return of the Jedi filminin beş yıl sonrasında geçen romanlarda, Ciss ırkının bir üyesi olan Amiral Thrawn’ın geriye kalan İmparatorluk kuvvetlerini kontrol altına alması konu ediniliyordu. Disney’in, genişletilmiş evren maceralarını iptal etmesinin ardından Thrawn da silinen karakterlerden biri olmuştu.

Ancak Star Wars Rebels dizisinin üçüncü sezonunda geriye dönmesiyle birlikte Amiral Thrawn hayranı birçok insan da heyecanlanmıştı. Görevi ve konumu biraz değiştirilmişti ama karakteristik özelliklerine dokunulmamıştı. Şimdiyse bu süper kötü kahramanın nerede ve ne zaman çıkacağı merak konusu.

Birçok söylenti Star Wars dizilerinden birinde ortaya çıkacağı ve sonrasında kendisine ait bir seriye geçeceği yönünde. En güçlü ihtimaller The Mandalorian ya da Cassian Andor dizisini işaret ediyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İşte Bunu Hiç Beklemiyorduk: Game of Thrones Spin-Off'ları İptal Edildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.