Dizi Haberleri

Adventure Time İçin Yol Haritası Belli Oldu!

Warner Bros., uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Adventure Time markası için yol haritası duyurdu. Cartoon Network’ün meşhur animasyon serisi için yan dizilerin ve bir de filmin geleceği onaylandı.

9-15 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Annecy Animation Festival‘den güzel bir haber paylaşıldı. Warner Bros. yetkilileri, animasyon, çizgi film ve dizilerin boy gösterdiği festivalde yer alırken, Adventure Time için de peşi sıra duyuruda bulundu.

Pendleton Ward tarafından yaratılan ve 2010-18 yılları arasında 8 sezon boyunca süren Adventure Time dizisi, döneminde birçok ödül kazanmayı başarmıştı. Serinin animasyon dünyasına etkisi yadsınamaz boyutta. Kendisinden sonra gelecek birçok seriye de ilham kaynağı olan yapımdan uzun süredir ses seda çıkmıyordu.

İlgili Makaleler

Warner Bros. yetkilileri tarafından yapılan açıklamada Adventure Time için bir film ve iki tane de spin-off dizi geleceği duyuruldu. Filmin yapımcılığını Steven Universe‘in yaratıcısı Rebecca Sugar tarafından üstlenilecek. Ona, Over the Garden Wall dizisinden Patrick McHale ve Adventure Time’un üstlenici yapımcısı Adam Muto destek verecek. Elbette serinin yapımcısı Ward da ekipte yer alacak.

Film hakkında çok fazla bir detay paylaşılmadığını ekleyelim. Ne kadar süreceği, dizinin devamını mı konu alacağı hakkında bir detay yok. Öte yandan duyurulan iki spin-off dizi için geniş açıklamalara yer verildi.

Duyurulan ilk dizi Adventure Time: Side Quests isminde olacak. Side Quests, Finn’in küçük yaşlarına odaklanırken, her bir bölüm farklı bir hikâyeyi konu alacak. Yeni karakterlerle birlikte, serinin sevilen birçok karakterinin de Side Quests’te yer alacağı belirtiliyor.

Diğer dizi ise dizinin sevilen yan karakterlerinden BMO’ya odaklanacak. Adventure Time: Heyo BMO dizisi, BMO’nun yeni taşındığı mahallesindeki maceralarına odaklanacak.

Warner Bros., bu yapımları muhtemelen HBO Max üzerinden izleyici ile buluşturacak. Konu hakkında bir detay verilmese de, Max’in son yıllardaki değişimlerinden ötürü kan kaybettiği biliniyor. Tekrar izleyici çekmek adına Adventure Time markası cezbedici bir içerik olarak izleyicilere sunulabilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.