Dizi Haberleri

Addams Ailesi Dizisi Wednesday, Aradığı Gomez’i Buldu

Netflix’te yayınlanacak, Addams Ailesi’nin karanlık kızı Wednesday Addams’a odaklanacak dizi için aranan hem Wednesday hem de Gomez de bulundu!

Geçen aylarda Tim Burton’ın Addams Ailesi‘ni anlatacak bir Netflix dizisiyle karşımıza çıkacağını öğrenmiştik. Ancak hikaye Addams Ailesi’nden ziyade ailenin kızı Wednesday‘i konu alacak. Netflix tarafından resmi olarak duyurulan Wednesday, biraz daha yetişkin bir Wednesday Addams’ı anlatacak.

Wednesday rolü için Jenna Ortega‘nın başrolde olacağı daha önce duyurulmuştu. Jenna Ortega, yetişkin Wednesday Addams’ı canlandıracak.

Dizinin muhtemelen en önemli karakterlerinden birisi de Addams Ailesi’nin reisi ve Wednesday Addams’ın babası olan Gomez olacak. Bu rol için de seçilen son oyuncu Luis Guzmán oldu.

Wednesday Dizisinde Ne İzleyeceğiz?

Wednesday dizisinin resmi özetine göre dizi, Wednesday Addams’ın Nevermore Akademisi’nde öğrenci olarak geçirdiği yılları bizlere gösterecek. Wednesday’in psişik yeteneklerinde ustalaşma, kasabaya korku salan korkunç bir öldürme çılgınlığını engelleme ve 25 yıl önce anne babasını içine çeken doğaüstü gizemi çözme girişimleri gibi olaylar anlatılacak.

Dizide başka kimleri göreceğimiz konusunda sabırsızız. Hatta eski Addams Ailesi dizisinde Wednesday rolünü başarıyla canlandıran Christina Ricci’nin Morticia Addams karakterini canlandıracağı söylentileri devam ediyor.

Burton’ın yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği Smallville’den Al Gough ve Miles Millar dizinin baş yapımcıları olduğu dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.