Haberler

Devasa Harry Potter LARP’ına Hazır Mısınız?

harry-potter-larp-banner

Rol yapma oyunlarını bambaşka bir boyuta taşıyan LARP etkinlikleri gün geçtikçe daha da büyüyor. Ülkemizde de birçok etkinliğin bünyesi içerisinde oynama fırsatı yakaladığımız LARP etkinliklerinin, yurt dışında yapılan benzerleri kadar büyümesi en büyük isteğimiz. Hele ki, Polonya’da düzenlenecek olan Harry Potter LARP’ını görünce daha da istekli hale geldik desek, yeridir!

Önümüzdeki yılın Nisan ayı içerisinde yapılması planlanan Harry Potter LARP’ını The Czocha College of Wizardry ekibi hazırlıyor. Neden devasa dediğimizi de hemen açıklayalım.

Etkinlik Polonya’daki Czocha kalesinde gerçekleştirilecek. Bu kale artık bir müze haline getirilmiş. Açıklamalara göre LARP süresince 180 görevlinin bulunacağı belirtiliyor. Öğretmenler, öğrenciler, elfler ve hatta koridorlarda başıboş dolaşan hayaletler bile olacakmış.

Etkinlik tam 3 gün sürecek. Geçtiğimiz günlerde açılan kayıt listesi ise kısa sürede beklenenden daha hızlı bir biçimde doldu. Resmi bir açıklama olmasa da, bu etkinliğin devamının geleceği de söylenmekte.

Eğer sıkı bir Harry Potter takipçisi iseniz, en azından The Czocha Collage of Wizardry tarafından paylaşılan fragmana göz atmakta fayda var. Polonya’ya gitmek için vaktiniz varsa, resmi web sitesi üzerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Monte Cook Games, Invisible Sun Sistemini Duyurdu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.