Haberler

Demir Tahtın Yeni Sahibi Belli Oldu!

elizabeth-taht-banner

Birleşik Krallık Kraliçesi Elizabeth II’nin İrlanda’daki Game of Thrones setine yaptığı gezi, enterasan görüntüler ortaya çıkardı. Kendisi hali hazırda Birleşik Krallık tahtında oturuyor. Bir de uzun uzun Demir Taht’a dalınca kısa sürede gündeme düştü.

Merak etmeyin bu yazıda herhangi bir spoiler vermeyeceğiz. Ama Windsor hanedanın Demir Taht’ın yeni sahibi olacağına dair söylentiler ortaya çıktı. Şakayı bir yana bırakıp, haberimize dönelim.kraliçe-got

Birleşik Krallık Kraliçesi Elizabeth II ve Prens Philip Belfast, İrlanda’daki Game of Thrones setine geziye gitti. Gezi sırasında dizide kullanılan kıyafetler, zırhlar, kılıçlar gösterildikten sonra Game of Thrones’un ikonik tahtının yanına gelindi.

Burada Kraliçeye, dizinin yaratıcıları David Benioff, Dan Weiss ve oyuncularından Rose Leslie (Ygritte), Lena Headey (Cersei Lannister), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark), Kit Harington (Jon Snow) eşlik etti. O sırada neler konuşuldu pek bilmiyoruz ama Kraliçe’nin gözünün tahta kitlendiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

Kendisi tahta oturmaya pek yanaşmadıysa, çoktan photoshop üstatları bu işi halleti. Bakalım yeni sezonda Kraliçe’yi hani rolde göreceğiz.

Aşağıdaki videonun 22:30 dakikasından itibaren Kraliçe Elizabeth II’nin tahtı yakından incelemesini izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un En Büyük Komplo Teorisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu