Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Da Vinci Board Game Cafe 25 Şubat’ta Ankara’da Açılıyor!

Da Vinci Board Game Cafe 25 Şubat’ta Ankara’da Açılıyor!

Dünyada yüzbinlerce oyuncu tarafından beğeni ile oynanan kutu oyunları bir hobi olarak son yıllarda ülkemizde de yükselişe geçmiştir. Artık yerli üreticiler tarafından tasarlanan oyunlar Monopoly, Risk ve Tabu gibi öncüllerinin yanında raflarda yer almakta ve her geçen yıl daha fazla sayıda ve türde yabancı oyun ithal edilmektedir.

Da Vinci Board Game Cafe, geniş oyun kütüphanesini deneyimli oyuncularla ve bu hobiye yeni başlayanlarla Ankara’da paylaşmaya hazırlanıyor. Ankaralı oyunseverler Cafe’de, Gizli Kimlik Oyunları, Ameritrash ve Euro oyun gibi kategorilerde Direniş, Deception Murder in Honkong, Dead of Winter, Eldritch Horror, Catan, Splendor gibi oyunları oynama fırsatı bulabilecek. 100’den fazla çeşitte ve ek paketlerle 200’den fazla sayıda oyun belirlenen günlük kişi başı kütüphane kullanma bedeli karşılığında saat ve oyun türü sınırlaması olmadan herkese açık olacak.

Oyun kullanımının yanısıra, farklı konseptlerde düzenlenecek oyun etkinlikleri, kutu oyun satışı ve lezzetli atıştırmalıklar 25 Şubat tarihinden itibaren Bahçelievler 4. Cadde 69 numaralı adreste bulunan Da Vinci Board Game Cafe’de oyunseverler ile buluşmaya hazır olacak.

İlginizi Çekebilir  Cevaplanmasını İstediğimiz 33 The Force Awakens Sorusu!

Gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubuna üye olabilir ya da Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.