Haberler

Cypher System İçin The Stars Are Fire Eklenti Kitabı Çıktı!

Monte Cook’un bol ödüllü, bilimkurgu temalı masaüstü rol yapma sistemi Cypher System için uzun bir aradan sonra eklenti kitabı çıkarıldı.

Rol yapma oyunları alanında önemli bir isim olan Monte Cook, Numenera ve The Strange’in temelini oluşturan Cypher System ile rol yapma oyunlarına da yeni bir soluk kazandırmıştı. Rol yapma unsurlarını daha da ön plana çıkaran ve kendi içindeki farklı sistemlere de rahatlıkla geçiş sağlayabilen Cypher System’in bilimkurgu tarafı için The Stars Are Fire eklenti kitabı çıktı.

Bruce Cordell tarafından hazırlanan 224 sayfalık kitabı kullanabilmek için Cypher System Rulebook kitabına da ihtiyacınız olacak. The Stars Are Fire kitabı sayesinde, yeni ırklar, uzaylılar, ileri teknoloji ve yığınla ekipmanla birlikte Salvage Over Saturn isimli bir de macera bulunuyor. Ayrıca iki kısa öykü de kitap içerisinde yer almakta.

Monte Cook Games imzalı The Stars Are Fire kitabını edinmek ve daha detaylı bilgi almak için DriveThruRPG sitesine ya da resmi MCG Dükkanı’na bakabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Neverwinter, 2 Milyon Oyuncuya Ulaştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.