Çizgi Roman Haberleri

Yeni Alien Çizgi Roman Serisinin Kapakları Ortaya Çıktı!

Alien Banner

Dark Horse Comics, yeniden başlayacağını duyurduğu Alien serisine ait ilk çizimleri ortaya çıkardı.

Birkaç ay önce resmi olarak duyurulan çalışmada, Alien ve bağlantılı olduğu evrenler daha karanlık olarak karşımıza çıkarılacak.

New York Comic Con Fuarı sırasında, Alien ve Predator evrenlerinin yeniden çizgi romana aktarılacağı açıklanmıştı. Dark Horse bu başarılı serileri yeniden, okuyucuların karşısına sunacak. Bu duyuru sadece Alien ve Predator serilerini kapsamıyor. Dark Horse’un duyurusunda 4 büyük evrenin, yeni bir çizgi ile yayınlanacağını duyurmuştu.

İlk açıklamalarda yeni seriler ve yazarları şu şekilde oluşturulmuştu: Alien serisi için Chris Roberson, Alien vs. Predator serisi için Chris Sebela, Predators için Joshua Williamson ve Prometheus serisi için Paul Tobin. Alien ve Predator serilerinin dışında Prometheus’un da yayınlanacağı duymak, okurları sevindirmişti.

Prometheus filmi yeniden gündeme gelen bu başlıkların aynı evrende geçtiğini öğrenmek, takipçilerin de çok hoşuna gitmişti. Şimdi sıfırdan başlayacak bu çalışmanın ilk çizimleri ve çizerleri belli oldu. Dark Horse baş editörlerinden Scott Allie, yeni serilerin eskilerle hiç bir bağlantısının olmayacağını belirtti. Yeni karakterler ve yeni hikayeler okuyucuyla buluşacak.

Şimdi sözü fazla uzatmadan, sizlere yeni kapak çizimlerini ve konsept çalışmalarını sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir  Autobotlar, Marty McFly ve Doktor Brown'la Birlikte Decepticonlara Karşı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu