Çizgi Roman Haberleri

V For Vendetta Özel Edisyon Raflardaki Yerini Aldı!

Alan Moore‘un başyapıtlarından biri olarak kabul edilen V For Vendetta, yeni baskısı ve yeni çevirisiyle JBC Yayıncılık etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Yıllar önce Türkçemize kazandırılan V For Vendetta, yeniden aramıza katıldı. JBC Yayıncılık ekibinin hummalı çalışmaları sonucunda, özel baskılı V For Vendetta Özel Edisyon sonunda çıktı!

400 sayfaya yakın, sert kapaklı kaliteli baskısıyla çizgi roman severlerin olduğu kadar koleksiyonerlerin de ilgisini çekecek şekilde hazırlanmış V For Vendetta’nın içeriği ise şöyle:

“Hatırla, 5 Kasım’ı hatırla!”

“Korkunçtu. Kimse Britanya’nın bombalanıp bombalanmayacağını bilmiyordu. Annemin, ‘Artık Afrika diye bir yer yok,’ dediğini hatırlıyorum. Ağzından çıkan tek şey buydu. Ölen bütün aslanları ve filleri düşününce ağladım. Sadece yedi yaşındaydım.”

Yeryüzünün çehresini değiştiren korkunç bir savaş patlak verir…

Özgürlük ve bireysellik namına ne varsa tarihe karışır…

Politik özgürlükten eser olmayan bir dünyada kişisel özgürlüklere dair ne varsa, beyaz porselen maskeli ve gizemli bir adamın zorbalara karşı verdiği mücadeleye bağlıdır…

İdeolojik iyilik ile kötülük arasındaki çizgilerin bulanıklaştığı baş döndürücü bir hikâye!

Alan Moore’un yazıp David Lloyd’un çizdiği V For Vendetta çizgi romanı bu kez Güneş Becerik Demirel’in çevirisiyle karşımıza çıktı. 396 sayfalık ve sert kapaklı bu özel edisyon gerçekten evladiyelik bir eser olmuş.

Sipariş vermek için JBC Yayıncılık resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Spider-Man: Homecoming Filmindeki Iron Man'in Yeni Zırhı Göründü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu