Çizgi Roman Haberleri

Zack Snyder’ın Rebel Moon’u House of the Bloodaxe Öncül Çizgi Romanlarıyla Genişliyor

Zack Snyder’ın merakla beklenen bilimkurgu destanı Rebel Moon, House of the Bloodaxe çizgi romanlarıyla dünyasını genişletiyor. Yapım, sadece bir film olmaktan çıkıp çizgi roman sayfalarında hayat buluyor. Ünlü yönetmen, Titan Comics tarafından 2024 yılında yayınlanacak olan Rebel Moon: House of the Bloodaxe adlı yeni çizgi romanın müjdesini verdi.

Snyder, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “@RebelMoon evreninin bir öncül çizgi roman serisi ile ekranın ötesine genişlediğini duyurmaktan heyecan duyuyorum. REBEL MOON: HOUSE OF THE BLOODAXE’in 1. sayısı @TitanComics tarafından 10 Ocak 2024’te yayınlanacak ve çizgi roman satılan her yerde bulunabilecek.” dedi.

Twitter gönderisi

Hemen ardından Titan’dan gelen bir e-posta, çizgi romanın dört sayılık bir seri olduğunu ve iki Rebel Moon filminden ilkinin önsözünü taşıyacağını açıkladı. Çizgi romanı Mags Visaggio yazacak, çizimlerini Clark Bint yapacak ve renklendirmeleri Francesco Segala tarafından gerçekleştirilecek.

Rebel Moon, Ana Dünya’nın baskıcı güçleri tarafından kontrol edilen bir galaksiyi merkezine alıyor. Hikaye, Sofia Boutella tarafından canlandırılan genç Kora’nın, eskiden faşist Imperium güçleri için çalışmasını ama şimdi onlara karşı bir isyanın liderliğini üstlenmesini ele alıyor.

Çizgi romanın adı, filmlerde Ray Fisher ve Cleopatra Coleman tarafından canlandırılan iki direniş savaşçısı Darrian ve Devra Bloodaxe’a bir gönderme içeriyor.

Snyder, “Bloodaxe kardeşlerin zengin ve karmaşık arka planını keşfetmek için Mags ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyorum” dedi. “Rebel Moon: House of the Bloodaxe’da hayranlar onların motivasyonlarını ve isyanın doğuşunu keşfedecekler.”

Mags Visaggio ise çizgi romanı “Shakespeare trajedisi… Her şey son derece kişisel, birleşmeleri gereken bir anda kendisiyle çatışma içinde olan aile reisiyle çatışma içinde olan bir aile. Başarısızlık ve başarısızlığın sonuçları hakkında bir hikaye.” olarak tanımladı.

Titan’ın House of the Bloodaxe için yayınladığı resmi sinopsis ise şöyle:

Shasu gezegeninde savaş ufukta belirirken, Bloodaxe ailesinin lideri, babasının otoriter mirasını sürdürmek ve barışı korumak arasında ikilemde kalır. Tüm gezegen savaşa sürüklenmeden önce kendi içindeki ve ailesindeki çatışmaları çözmek ona kalmıştır.

Rebel Moon: House of the Bloodaxe #1, Titan Comics tarafından 10 Ocak’ta raflardaki yerini alacak. Bu çizgi roman, Rebel Moon evrenine daha derin bir bakış sunacak ve Snyder hayranları için heyecan verici bir ek yapım olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.