Çizgi Roman Haberleri

Pathfinder Goblinleri Geliyor

pathfinder-goblins

Çizgi roman dünyasının önemli yayıncılarından Dynamite Entertainment, bir süredir Pathfinder Goblins isimli çizgi romanı fasiküller halinde yayınlıyor.

Pathfinder’ın bu ufak tefek ancak psikopat yaratıkları, tek bir cilt haline getiriliyor.

pathfinder-goblins-coverToplamda 5 fasikül olarak yayınlanan çizgi roman serisi, Ekim 2014’te sert kapaklı 168 sayfalık bir kitap olacak. Yine Dynamite Entertainment tarafından yayınlanacak olan kitap, daha önce yayınlanmış çizgi romanların yanında ek bölümler de içerecek.

Sert kapaklı Pathfinder Goblins kitabının içerisinde ek olarak 8 sayfalık bir kısa hikaye, daha önce yayınlanmış kapakların illüstrasyonları ve 20 sayfadan fazla Pathfinder FRP sistemine dair resmi bilgiler içeren Pathfinder Tarihçesi yer alacak.

Pathfinder Goblins yazarları şöyle; Adam Warren, Erik Mona, Carlos Soule, James L. Sutter, Ron Marz, Ray Fawkes, Jeremy Holt, F. Wesley Schneider, Oaul Allor, Eric Trautmann ve Larry White. Serinin çizerleri ise; Carlos Gomes, Shane White, Alberto Jimenez Alburquerque, Sean Izaakse, Lee Moder, Craig Rousseau, Jennifer Meyer, Christian Meesey, Jainai Jeffries, Adam Moore ve Kevin Stokes. Kapaklar ise Carlos Gomez’e ait.

Kitabın satış fiyat 24.99 dolar olacak ve kitap, 21 Ekim’de satışa çıkacak. Dilerseniz hemen buradan indirimli olarak ön sipariş verebilirsiniz.

İyi okumalar.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Marvel Efsanesi Stan Lee Hayata Veda Etti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.