Çizgi Roman Haberleri

Pathfinder Çizgi Romanı

pathfinder-banner

FRP oyuncularının yakından tanıdığı Pathfinder sisteminin çizgi roman serisi çıkıyor.

Dungeons & Dragons sisteminin değiştirilmesi ve geliştirilmesiyle Paizo tarafından çıkarılan Pathfinder sistemi RPG sistemi dışında hikayesiyle de dikkat çekiyor.

Pathfinder-cizgi-roman-kapak1Pathfinder dünyasının romanları ve hikayeleri Elaine Cunningham, Tim Pratt, James L. Sutter gibi ünlü yazarlar tarafından yazılıyor. Şimdi de bu dünyanın epik hikayeleri çizgi roman olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Vampirella, Dresden Files, A Game of Thornes, Red Sonja, Wheel of Time gibi çizgi roman serileri ile tanınan Dynamite Entertainment firmasının yayınlayacağı seri muhtemelen Jim Zubkavich tarafından yazılacak ve Andrew Huerta tarafından çizilecek.

Pathfinder-cizgi-romanSerinin ilk fasikülünde savaşçı Valeros, gizemli ve güzel büyücü Seoni ile elf hırsız Merisiel’in hikayesi anlatılacak.

Serinin ilk fasikülünün 2012 içinde yayınlanması düşünülüyor. İlk fasikül ile birlikte taktiksel bir harita ve poster hediye edileceği de söylentiler arasında.

Çıktığı günden bu yana FRP oyun sistemi ile pek çok ödül alan ve adından sıkça söz ettiren Pathfinder’ın çizgi roman hikayesinin de başarılı olacağını düşünüyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.