Çizgi Roman Haberleri

Meşhur Yazar Brian Michael Bendis DC Comics İle Anlaştı

Uzun yıllardır Marvel ile çalışan Brian Michael Bendis’in, DC Comics ile anlaştığı duyuruldu. Iron Man, Guardians of the Galaxy ve Daredevil gibi ağır toplar için uzun yıllardır yazarlık yapan Bendis, artık kalemini DC Comics için sallayacak.

Son olarak okurlar tarafından pek beğenilmeyen Civil War II’yi hazırlayan Brian Michael Bendis’in, DC Comics ile el sıkıştığı duyuruldu. Miles Morales ve Jessica Jones karakterlerini üst sıralara yerleştiren ünlü yazarın DC Comics ile çok özel bir anlaşma sağladığı belirtiliyor.

Duyuru hem DC Comics’in hem de Bendis’in resmi Twitter hesapları üzerinden duyuruldu. DC Comics’in açıklamasında, “Çok özel bir anlaşmayla Brian Michael Bendis’i DC ailesine katmaktan heyecan duyuyoruz. Endüstri için birbirinden eşsiz hikayeler ortaya koyan Brian’ın, DC Evreni’ne hazırladığı planları görmek için sabırsızlanıyoruz.” sözlerine yer verildi.

Brian Michael Bendis ise yaptığı açıklamada, haberi doğrularken yaptığı değişiklik ile yeni fırsatların önünün açıldığını dile getirdi. Eski firması Marvel ise Bendis’in kararını saygıyla karşılayıp gelecekteki işleri için şans diledi.

Ünlü yazar, Batman: The Greatest Stories Ever Told, Volume 2 çalışmasıyla DC Comics için daha önce de bir çalışma yapmıştı. Şimdi ise daha uzun soluklu maceralarda Brian Michael Bendis’in ismini DC Comics çizgi romanlarında göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Joss Whedon'dan Yepyeni Buffy the Vampire Slayer Çizgi Romanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.