Çizgi Roman Haberleri

Firefly – Return to Earth That Was Cilt 1 Çıktı

Joss Whedon’ın Firefly serisi iptal edildiğinden beri hayal kırıklığımız hiç geçmedi. Neyse ki çizgi romanlar imdadımıza yetişip hasretimizi azaltıyorlar. Firefly serisinin 25-28. sayılarını içeren Firefly – Return to Earth That Was cildi çıktı.

BOOM! Studios’un yayınladığı Firefly – Return to Earth That Was serisi Serenity filminden sonra olan olayları anlatıyor. Çizgi romanın yazarı Greg Pak. Çizimleri ise Pius Bak, Ethan Young ve Simona Di Gianfelice yapıyorlar. Cilt Firefly çizgi roman serisinin #25, #26, #27 ve #28. sayılarını bir araya getiriyor. İlk cilt 28 Eylül’de yayınlandı. İkinci cilt ise 19 Ocak 2022’de çıkacak.

Şu anda Firefly çizgi roman serinin en son çıkan sayısı #32. Seri 27 Ekim’de #33. sayı ile devam edecek.

Firefly çizgi romanları diziyi bitirip de Serenity mürettebatına doyamamış kişilere genelde ilaç oluyor. Dizi iptal edildiğinden beri hikaye çizgi romanlar ve romanlar ile devam etti. Bunların bir kısmı Serenity filmine kadar geçen süreci anlatırken bir kısmı dizinin bölümleri arasında geçen olayları anlattı. Fakat bu cilt Serenity filminin sonrasını anlatıyor. Yani mürettebatımız ne yazık ki eksik.

Ben çizgi romanları okumaktan genelde keyif aldım. Tabii onların verdiği keyif diziden bir bölüm izlemekle kıyaslanamaz. Yine de yer yer Jayne’ın ağzından çıkan saçma kaba laflara gülüp Book’un tepkilerine eğlenmeyi sürdürdüm. Siz de Firefly özlemiyle yanıp tutuşuyorsanız bu çizgi romanlara bir şans tanıyabilirsiniz.

Tüm Firefly ürünlerini ve onların kronolojik sırasını buradan inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.