Çizgi Roman Haberleri

Firefly İçin Yeni Çizgi Roman Serisi Açıklandı

Boom! Studios tarafından hazırlanan, Firefly çizgi roman serisi Blue Sun Rising serisiyle kaldığı yerden devam edecek. Mal ve ekibini yeni maceralar bekliyor.

2018 yılında yayınlanmaya başlanan Boom! Studios etiketli Firefly çizgi roman serisi, dizinin peşinden daha fazlasını isteyenler için güzel bir çalışma olmuştu. Yıllar içerisinde birkaç tane Firefly çizgi romanı çıksa da bu seri kadar beğenilmemişti.

Boom! Studios tarafından gelen açıklamayla beraber kısa bir ara veren Firefly çizgi roman serisi, Blue Sun Rising isimli seriyle devam edecek. Yeni seri Greg Pak tarafından yazılacak ve Dan McDaid tarafından çizilecek. Ayrıca dizinin yaratıcısı Joss Whedon da hikaye danışmanı olarak seriye yardım edecek. Çizgi roman, Eylül ayında başlayacak.

Blue Sun Corporation hikayesi’nde Mal Reynolds’a henüz adı açıklanmayan kurallarından asla vazgeçmeyen yeni bir karakter eşlik edecek. Kendisi bir robotmuş. Serenity ekibiyle göreve çıkacak olan Mal ve yeni robot arkadaşı, Blue Sun Corporation’a karşı mücadele verecekmiş.

Daha detaylı bilgi almak ya da çizgi romanı online olarak sipariş vermek isterseniz Comixology sitesine de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Avengers: Endgame Hakkında Bilinmeyenler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu