Çizgi Roman Haberleri

Daredevil’ın Yepyeni Macerası “İmgelem” Raflarda

daredevil-imgelem-banner

Netflix’te yayınlanan dizisi ile yeniden çizgi roman severlerin ilgisini çeken Daredevil‘ın çizgi roman maceraları Türkçe olarak da devam ediyor.

Daredevil çizgi roman serisinin 5. cildi olan olan Daredevil / Echo: İmgelem, Arkabahçe Yayıncılık etiketiyle raflarda yerini aldı.

Görsel anlamda Türkçe’ye uyarlanabilecek dünya üzerindeki en zor çizgi romanlardan birisi olan “İmgelem”, başarılı bir çalışma ile piyasaya çıktı. Adil Kızıltuğ‘un dizgisini yaptığı çizgi romanın kaligrafisini Necmi Yalçın yaptı.

daredevil-imgelem-kapakDaredevil’dan ziyade Echo olarak bilinen Maya Lopez’in İmgelem Yolculuğu’na tanık olacaksınız. Kitabın arka kapak yazısı şöyle;

“Dokuz yaşındayken babam ölüyor. El izi yüzümde kalıyor. Eliyle gölgede yaptığı hayvanlar da zihnimde. Yerdeki içi boş ama hatları bir yankı. Benim gibi içi boş…”

Daha ziyade New Avengers’tan Echo olarak bilinen Maya Lopez, çaresizce kendini bulmaya çalışıyor ve bu arayışında yoluna kimsenin çıkmasına izin vermeyecek. Ne onu büyüten ve manipüle eden Kingpin, ne kalbini kıran Daredevil, ne de arayışına yardım etmesi için gönderilen Wolverine… Aşırı yetenekli ve kendine özgü David Mack tarafından yorumlanan bir kahramanın doğuşuna tanıklık edin!

Tamamı renkli 120 sayfalık maceranın çevirisi Burç Üner‘e, editörlüğü ise Kayra Keri Küpçü‘ye ait. Bu çizgi romanı okurken siz de kendinizi içsel bir yolculukta bulacaksınız.

İyi okumalar.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Action Comics #1 Çizgi Romanı İçin İnanılmaz Fiyat

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.