Çizgi Roman Haberleri

Chew, Marmara Çizgi Aracılığıyla Türkçe Yayınlanıyor!

chew-cizgi-roman-banner

Rob Guillory tarafından çizilen ve John Layman tarafından yazılan Eisner Ödüllü Chew, Marmara Çizgi sayesinde Türkçe olarak yayınlanmaya başlayacak.

2009 yılında macerasına başlayan Chew, Image Comics tarafından düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Nisan ayında 8. cildi piyasaya sürülen bu çizgi roman beklenmedik bir başarı kazanmış ve okunması gereken çizgi romanlar listesinde de üst sıralara yükselmişti.

Bu başarılı çizgi roman artık Türkçe olarak yayınlanmaya başlayacak. Dikkat çeken çizgi romanları, başarılı çeviriler ile Türk okuruna sunan Marmara Çizgi, Temmuz ayı itibariyle yayın takvimine Chew serisini de ekledi. Bu ay itibariyle Türkçe olarak yayınlanmaya başlayacak Chew’ün tanıtım metni ise şöyle:chew-cizgi-roman-gorsel-1

Tony Chu bir dedektiftir ve bir sırrı vardır. Bu sır çok tuhaftır. Tony Chu sibopatiktir. Yani yediği şeylerden psişik imgelemler alır. Aynı zamanda, çözülemeyen bir cinayeti kimin ve neden işlediğini ortaya çıkarmak için kurbanının cesedini kemirmekten şikayet etmediği zamanlarda muazzam bir dedektiftir.

En tuhaf, en acayip, en hastalıklı olayları araştırmak üzere GİD’nin Özel Suçlar Birimi’ne, yani gezegendeki en güçlü emniyet teşkilatına getirilir. İşte karşınızda herkes tarafından ayakta alkışlanan, her yerde yok satan, beklenmedik derecede çarpıcı bir çizgi roman olan CHEW’ın ilk macerası: “Lezzetçilerin Tercihi.” Bu uçuk ve kara mizah dolu seride polisler, sahtekarlar, aşçılar, yamyamlar ve kahinlerle karşılaşmaya hazır olun.

Marmara Çizgi’ye yeni çizgi roman çalışmasında başarılar diliyoruz. Eğer bir çizgi roman okuruysanız bu seriyi kaçırmamanız gerekiyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Black Panther Filmi Nihayet Yönetmenini Buldu Mu?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.