Haberler

City of Steam’de İşgal Var!

city-of-steam-isgal-banner

Bir süredir ses çıkmıyor, City of Steam’de neler oluyor diye merak eden oyuncular! City of Steam’de kıyamet kopuyor sizin haberiniz yok!

City of Steam’deki düşmanlar kontrolden çıktı. Nexus sakinleri tehlike altında! Steampunk serüveni tüm hızıyla devam ediyor…

Neruvia Sunucusunda Neler Oluyor?

1 Mart 2013 tarihinde başlayan Açık Beta süreci serüveninden itibaren, yoğun bir ilgiye maruz kalan City of Steam Türkiye, Türk oyuncularının oyun keyfine layık bir oyun sunmak için hız kesmiyor. Özellikle kendi oyuncuları arasında başlayan “Beyin Fırtınası” ile oyuncular, resmen bir oyunun gelişim evresinde yapım sürecine katkıda bulunmuş oldu. Bu önerilerin oyuna eklenmiş haline kavuşmak için mevcut sunucu tahliye ediliyor.

city-of-steam-steampunkTahliye Etkinliği

Yaratıkların durdurulamaz istilası nedeniyle, 10-13 Mayıs tarihleri arasında City of Steam kullanıcıları, mevcut “Neruvia” sunucusuna “Tahliye Süreci” ile veda edecek. Bu süreçte oyuncular, sunucu kapanmadan yeni sunucuda kullanılabilecek özel ödüller kazanma şansına sahip olacaklar. Nasıl mı?

10-13 Mayıs tarihleri arasında oyuna giren kullanıcılara yeni açılacak sunucuda, karakterlerinin seviyelerine göre özel ödüller verilecek. Bu ödüller Evcil Hayvan, Buharsiklet, Papel hatta ve hatta Elektrum boyutlarına kadar varabiliyor!

Ayrıca bugüne kadar Nova Worlds bünyesinde City of Steam’in özel para birimi olan “Elektrum” alan oyuncularına da güzel bir haberi var. 6 Mayıs 2013’den önce Elektrum almış tüm kullanıcıların Elektrum’ları Nova Worlds güvencesinde olacaktır. Ayrıca bu kullanıcıların ilgilerine teşekkür etmek için, yeni açılacak sunucuda oyuncuların almış olduğu toplam Elektrum miktarı, “2 Katı” ile kendilerine iade edilecektir.

“Tahliye Etkinliği” ile ilgili tüm detaylar için buraya tıklayınız!

Geri Sayım Başladı!

Yeni sunucu, geliştirilmiş oynanabilirlik, giderilmiş oyun hataları ve özel süprizleri ile City of Steam Türkiye, oyuncularının karşısına çıkmak için sabırsızlanıyor. Daha geniş özelliklere sahip evcil hayvanlar, özel zırhlar ve oyuncuların istediği bir çok şey 17 Mayıs 2013 Cuma günü saat 16:00’da yeni sunucuda Steampunk severler ile buluşacak.

Metalin ve buharın hüküm sürdüğü bu mekanik evrene katılmak için buraya tıklayınız!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Trek Online, 5. Yılına Özel Bilgiler Yayınladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.