Haberler

Christopher Lloyd, Rick and Morty Hayranıymış

Back to the Future’ın ikonik karakteri Dr. Emmett Brown performansıyla akıllara kazınan Christopher Lloyd da bir Rick and Morty hayranıymış.

Bu nasıl oluyor da bir habere konu oluyor diye düşünebilirsiniz. Ancak benim gibi olayların perde arkasına bakmayı sevenlerdenseniz, mevzuyu çoktan anlamış olabilirsiniz.

Rick and Morty’nin yaratıcıları Justin Roiland ve Dan Harmon, seriyi yaratırken Back to the Future’dan çok etkilenmişlerdi. Morty’nin ismi de zaten Marty McFly’dan gelmekte. Rick karakterinin aşırılığı da beklenmedik anlarda tepki veren Emmett Brown’dan geliyor.

Christopher Lloyd, Dortmund şehrinde düzenlenen Comic Con etkinliğine konuşmacı olarak katılmış. Buradaki soru-cevap paneli sırasında Rick and Morty’e olan hayranlığından bahsetmiş.

Lloyd şu sözleri söylemiş;

Bence muhteşem. İzledim ve komedisiyle, karakterlerine bayıldım. Her zaman Back to the Future 4 yapma hayallerim vardı ve bunu olmayacağını da hep bildim. Fakat yapabilseydim Back to the Future 4 ile Rick and Morty’yi bir şekilde, farklı bir zamanda ya da uzayda birleştirirdim.

Christopher Lloyd’un iyicene yaşlanmış olması ve Michael J. Fox’un da Parkinson hastalığından muzdarip olmasından dolayı Back to the Future 4’ün olması pek muhtemel değil. Gerçi 2015 yılında Jimmy Kimmel’da güzel bir sahneyle ikiliyi tekrar bir arada görmek güzeldi.

Umarız Roiland ve Harmon, efsanevi aktör Lloyd’un bu çağrısını duyar ve önümüzdeki sezonlarda bununla alakalı bir bölüm çekerler.

Bu arada Rick and Morty’nin ilk taslak çalışmalarıyla alakalı The Adventures of Doc and Marthi isimli videoyu da aşağıya bırakıyorum. Dizinin şu anki halinden bile fazla aşırılık içeriyor benden söylemesi. Ayrıca Ömer Şentürk ile birlikte yaptığımız Çizgi Dizilerde Bilimkurgu başlıklı Podcast kaydımızda da Rick and Morty’e değinmiştik. Onu da dinleyebilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  H.Y.D.R.A. 2018'in Ardından

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.