Haberler

Catharsis Kutu Oyunu Desteklerinizi Bekliyor

catharsis-banner

Türk yapımı olan Catharsis, kutu oyunu meraklılarının desteğini bekliyor. Saf ruha ulaşmak için geçecekleri yolda acı çeken oyuncuları konu alan Catharsis, özgün yapısıyla oldukça ilgi çekici.

Konsept tasarımı sonlanan Catharsis, kutu oyunları dünyasındaki yerini almak için yeni destekçilerin yardımına ihtiyacı var. Özel kutusu ve renkli çizimlerle dolu kartlarıyla, özgün bir yapıya sahip olan Catharsis, altyapısında barındırdığı gizemli öyküsüyle de oyuncuların ilgisini çekebilecek bir yapıda.

Yapımcıların ağzından alıntılamak gerekirse, Catharsis’in anlamı:catharsis-gorsel

Cathasis (Katharsis) Antik Yunan’da bir tür ruh dönüşümü ve arınma anlamına gelir. Bir psikanaliz yöntemi olan Catharsis kişinin kendisini nevroza sürükleyen, geçmişte yaşadığı travmatik olaylarla tekrar yüz yüze gelip elde edemediği duygu boşalımını sağlayarak sorunlarından kurtulmasıdır. Yani psikoterapistlerin kullandığı önceden yaşanmış olayların tekrar hatırlatılarak heyecan boşalımıyla rahatlama yöntemine verilen isimdir.

2 ile 10 kişi ile oynanabilen Catharsis, tur tabanlı sisteme dayalı. Yaklaşık 2-4 saatlik oyun süresi ile oyuncularına farklı bir hikaye sunacağının garantisini veriyor.

catharsis-board-game

Oyuncular Catharsis adı verilen bir yerde, karakterlerinin Avatar halinde uyanırlar. Durumlarının daha da kötüye gitmemesi için yolun sonuna ulaşmaları gerekmektedir. Aksi takdirde Catharsis’te sıkışık kalacaklardır. Bu yolda akıl sağlıklarını da korumak zorundalar.

Oyuna destek vermek ve yakından incelemek için tasarım sayfasına göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  KONTAKT 2 Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.