Haberler

BUOK Boss Fight Etkinliğinin LARP Ve Masa Detayları Açıklandı!

Boğaziçi Üniversitesi Oyun Kulübü tarafından düzenlenecek olan Boss Fight etkinliğinin LARP detayları ve masaüstü rol yapma kayıtları açıklandı.

4-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nin Güney Kampüs yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan Boss Fight’ın beklenen detayları açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan etkinliğin Star Wars temalı LARP oyunu ve masaüstü rol yapma oyunlarının kayıt sistemi açıldı.

4 Mayıs Cumartesi tarihinde, Star Wars temalı LARP düzenlenecek. Klon Savaşı döneminde geçecek LARP’ı Cem Manacıoğlu yönetecek. Kayıt için bu formu doldurmanız gerekli.

Ayrıca 4 Mayıs Cumartesi ve 5 Mayıs Pazar tarihlerinde toplamda 7 masada rol yapma oyunları bulunacak. Bunlar için gerekli bilgiyi buradaki bağlantıdan görebilirsiniz. Kayıt işlemleri için bu formu doldurmanız gerekiyor.

Bunların haricinde bolca kutu oyun bulunacak Boss Fight’ta, etkinliğe adını veren interaktif FRP de bulunacak. İkinci gün düzenlenecek Boss Fight’ta, birden fazla masa tek bir düşmana karşı savaşacak.

Etkinlik alanına girilebilmesi açısından Kapı Kayıt Formu’nun da doldurulması gerekiyor.

BUOK: Boss Fight hakkında daha fazla bilgi alıp son güncellemelerden haberdar olmak isterseniz, resmi etkinlik sayfasına göz atmakta da fayda var.

İlginizi Çekebilir  Star Wars: The Force Awakens Galası Yapıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu