Anasayfa » Haberler » Bu Firefly Figürleri Çok Konuşulacak!

Bu Firefly Figürleri Çok Konuşulacak!

firefly-banner

Joss Whedon’ın uzay westerni olarak tabir edilen dizisi Firefly, şimdi de action figürleri ile dönüyor.

Dizi erkenden bitirildiğinde pek çok kişi üzülmüştü. Sonrasında diziye final yapmak için Serenity filmi yapıldı, çizgi romanları ve FRP oyun kitapları çıkarıldı. Şimdi de action figürler çıkıyor.

Funko firması tarafından Nisan 2014’te piyasaya çıkacak olan figürlerin ilk görselleri ortaya çıktı. Açıkçası bu figürlere Firefly değil başka bir şey deseler de inanabilirdik çünkü her şeye benziyorlar.

İlk partide sadece Malcolm Reynolds, Jayne Cobb, Kaylee Frye, Zoe Washburne ve Hoban Washburne karakterlerinin figürleri çıkacak.

Kenner firmasının 1980 başlarında çıkardığı 3,5″ boyutundaki figürleri andıran Firefly figürleri retro bir hava vermesiyle birlikte biraz da hayal kırıklığı yaratmıyor değil açıkçası. Malcolm’ın Asyalı’ya benzemesi, Kaylee’nin ise kendisinden çok herkese benzemesi biraz üzücü. Ayrıca kızıl saçlarıyla bilinen Wash’un sarışın yapılması…

Neyse, açıkçası ben biraz hayal kırıklığına uğradım ancak bu türü sevenler de olacaktır. Eğer isterseniz hemen buradan önsipariş verebilirsiniz.

İşte o figürler;

jayne kaylee malcolm wash zoe

İlginizi Çekebilir  LEGO Parçalarıyla Yaratılan World of Warcraft'ın Theramore Kalesi