Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Antalya’da Fantastik Bir Dükkan – Dördüncü Duvar

Antalya’da Fantastik Bir Dükkan – Dördüncü Duvar

İlk olarak Arkabahçe Çizgi Roman Dükkanı adıyla başlayan dükkan, artık bir çizgi roman dükkanından daha fazlasına dönüşüyor. Fantastik malzemeleri ve oyunları da satacak olan dükkan artık Dördüncü Duvar adıyla yer alacak!

Dördüncü Duvar’ın yeni vizyonu hakkında yapılan açıklama şöyle;

Arkabahçe Çizgi Roman Dükkânı adıyla kurulan dükkânımız, Antalya ilinde bir ilki gerçekleştirmiş ve zamanla sadece çizgi roman okurlarını değil; alternatif kültür ögelerini ve bunlara gönül veren herkesi bir araya getirmeyi başarmıştır.

Dükkana gelen herkesin müşteri sıfatı ile girip birer dost olarak ayrılmasını vizyon edinerek, gerek düzenlediği etkinlikler gerekse sürekli vakit geçirmek isteyen herkese kapısını açık tutarak kısa zamanda sağlam bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Henüz yeni yeni envanterine eklediği YuGiOh! Ve Magic The Gathering kart oyunları ile de bu ürünlerin ulaşılabildiği sayılı yerlerden biri haline gelmiştir.

Sadece Antalya’ da değil, Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedefleyen Dördüncü Duvar, internet üzerinden gerek sosyal ağlar gerekse kendine ait sitesi ve online satış yapılabilen tüm sistemler üzerinden müşterileri ile buluşma hedefi ile vizyonunu ve ismini değiştirip geliştirmiştir. Dördüncü Duvar Çizgi Roman Dükkânı adı ile yoluna gelişerek ve değişerek devam eden dükkânımıza başta çizgi roman okurları olmak üzere, Magic the Gathering, YuGiOh! Oyuncularının yanı sıra tüm alt kültür meraklılarını bekleriz.

İlginizi Çekebilir  Yeni Nightcrawler Ortaya Çıktı!

Dördüncü Duvar dükkanına ulaşmak için;

Adres: Sinan Mahallesi Recep Peker Caddesi 2000 Plaza No:13/z10 Muratpaşa / ANTALYA

Telefon: 0242 321 09 02