Haberler

Akla Zarar Kartlar – Masum Beyinleri Kışkırtan Zalim Parti Oyunu

akla-zarar-kartlar-banner

Eğer masaüstü oyunları takip ediyorsanız son dönemin en popüler oyunlarından olan Cards Against Humanity ile mutlaka karşılaşmışsınızdır.

Kickstarter’dan çıkan bu kart oyunu, sonrasında ek paketleri ve hayranlar tarafından üretilen kartlarla dünyanın popüler oyunu olma yolunda ilerliyor. Apples to Apples, Cards Against Humanity gibi oyunlara benzer bir modele sahip eğlenceli Akla Zarar Kartlar oyununu oynayabileceğiz; üstelik tamamen Türkçe!.

Genelde kültürlere ve toplumlara göre özelleştirilen bu kartlar şimdi Türk oyunculara özel olarak Akla Zarar Kartlar adıyla satışa çıktı. Kahkahalarla güleceğiniz eğlenceli parti oyunu Akla Zarar Kartlar’ı oyunu tasarlayan ekip şöyle anlatıyor.

Cesur ve bol kıvrımlı beyinler olarak bizi en çok gıdıklayan soru ve cevapları özenle hazırladık, zalim kombinasyonlar haline getirdik ve bir kutuya koyduk. Ortaya bir gülme makinesi, bir canavar, sıradışı bir kutu oyunu çıktı. Sana bir zarar gelmesin diye önce kendi üzerimizde test ettik. Sonuçtan o kadar memnun kaldık ki, bu unutulmaz deneyimi senin de yaşamanı istedik.

akla-zarar-kartlar-kart1

Akla Zarar Kartlar, en az 4 kişi ile oynanan, kuralları basit ama eğlencesi bol bir oyun. Her turda değişen kırmızı soru kartını, elindeki en uygun beyaz cevap kartı ile yanıtlayarak en komik kombinasyonu yaratman yeterli. Doğru ya da yanlış cevap yok. Herşeyin ve herkesin kopması için sadece yaratıcı ve cesur ol!

Oyun, özellikle ev partileri, doğum günleri ve yılbaşı gecesi gibi arkadaşların ile bir araya geldiğin anlar için ideal. Rakipsiz sayıda olasılık, oyuncu kapasitesi ve oyun süresi ile yıllarca sıkılmadan oynanabilecek kadar fazla kombinasyon var.

akla-zarar-kartlar-kutu

Oyunumuza o kadar güveniyoruz ki mutluluk gözyaşları için 100% garanti veriyoruz.

Daha fazlası aşağıdaki linklerde. Seni bekliyoruz!

http://www.AklaZararKartlar.com
https://www.facebook.com/aklazararkartlar

Akla Zarar Kartar – Kutu ve Parti Oyunu

Yeni yıla bu şekilde girmeye ne dersin?www.aklazararkartlar.com

Akla Zarar Kartlar – Masum beyinleri kışkırtan zalim parti oyunu. tarafından gönderildi 29 Kasım 2015 Pazar

İlginizi Çekebilir  Birbirinden Uzak İki Beyin Arasında İletişim Kuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu