Haberler

Adrien Brody Hobbit, Robin Williams da Lupin Olabilirdi

Robin Williams Harry Potter‘da Lupin karakterini canlandırmak için başvuru yapmış ancak reddedilmiş. Adrien Brody de Yüzüklerin Efendisi için kendisine gelen Hobbitimsi bir rolü geri çevirmiş ve bundan çok pişmanlık duymuş.

Robin Williams’ın Harry Potter serisinde Remus Lupin olarak oynamak istediğine dair söylentiler duyuyorduk. Ancak daha önce buna dair hiçbir resmi açıklama yoktu. Bu hafta Harry Potter ve Felsefe Taşı filminin yönetmeni Chris Columbus bu konudaki ilk resmi açıklamayı yaptı. Robin Williams’ın bu rol için başvurduğunu ve kendisini bizzat reddettiğini söyledi.

Robin Williams Lupin’i oynamak istiyordu. Onunla konuştum. Benim için ‘Tamamen İngiliz kadro. Yapabileceğim hiçbir şey yok’ demek çok zor oldu.

Chris Columbus

Williams rolü sadece Amerikalı olduğu için alamamış. Çünkü ekibin romanlara uygun olarak yalnızca İngiliz oyunculardan oluşacağı kararlaştırılmış. Bunu duymak Robin Williams’ı özleyen hayranların içini acıtıyor. Öte yandan David Thewlis de rolün hakkını vermişti. Bu yüzden Thewlis’in hakkını yemeden ‘Keşke Robin oynasaydı’ da diyemiyoruz.

Adrien Brody de zamanında Yüzüklerin Efendisi için bir teklif almış. Rolün tam olarak ne olduğunu hatırlamasa da Hobbit gibi bir şey olduğunu söylüyor. Adrien Brody’yi bir Hobbit olarak hayal etmek biraz zor. Yine de Yüzüklerin Efendisi’nin bir parçası olma şansını kaçırmış bütün oyuncular için üzgünüz. Fakat Harry Potter’da olduğu gibi Yüzüklerin Efendisi’nde de o kadar muhteşem bir kadro var ki pek de hayal kırıklığı hissedemiyoruz.

Yüzüklerin Efendisi için oyuncu alıyorlardı. Hobbitimsi bir karakterdi. Açıkçası çok da kavrayamamıştım. Başka bir şey arıyordum. Sonra sinemada Yüzüklerin Efendisi’ni izlediğimi hatırlıyorum. Yanımda eski kız arkadaşım vardı. Bana dönüp ‘Gerçekten bu filmde olma şansını mı teptin?’ diye sormuştu. Çok salak hissettiğimi hatırlıyorum.

Adrien Brody
YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  FRP & Magic 2. Sayı Yayında!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.