Haberler

Ada: Zombilerin Düğünü Filmi Ücretsiz Olarak Erişime Açıldı

2010 tarihli Türk yapımı komedi-korku türündeki Ada: Zombilerin Düğünü filmi, YouTube kanalı Kutsal Motor üzerinden ücretsiz olarak erişime açıldı.

Dönemin “founded-footage” yani “buluntu film” ekolüyle hazırlanmış Ada: Zombilerin Düğünü’nü izlemediyseniz işte tam sırası! Murat Emir Eren ve Talip Ertürk tarafından yazılıp yönetmenliği yapılan bu kült filmi artık ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Büyükada’da düzenlenen bir düğüne giden arkadaş grubunun başından geçen zombi istilası konusunu komik bir dille anlatan film, bu türdeki nadir Türk yapımı filmlerden biri olma özelliğini taşıyor. Hatta, ülkemizdeki ilk zombi içerikli filmdir.

Baban mı Fedon?“, “Bunca yıllık insanlık tarihinde kıyamet bana denk geldi arkadaş“, “Oğlum benim tersim, boktur!” gibi efsane replikleriyle aklımıza kazınmıştı. Oyuncu kadrosunda Ozan Ayhan, Esra Ruşan, Onur Buldu, Rüya Önal, Kaan Keskin, Gülüm Baltacıgil, Canan Güven, Tülay Bekret ve Taner Birsel isimleri barındıran Ada: Zombilerin Düğünü filmini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Filmde emeği geçen herkese ve sonrasında filmi ücretsiz olarak paylaşıma açan Kutsal Motor ekibine de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir  Rüzgarın Adı Filmi İçin Stüdyolar Birbirine Giriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu