Haberler

2. Dünya Savaşı’na Hiç Bu Açıdan Bakmamıştınız!

bilimkurgu-2-dunya-savasi-banner

Yaşadıklarımızın hepsi yalan! Şok görüntüler!

Ele geçirdiğimiz görsellere bakılırsa, 2. Dünya Savaşı sırasında Dalekler, Cybermenler, AT-AT’ler hatta Godzilla bile varmış!

Tabii bu söylediklerimizin hepsi yetenekli bir artistin elinden çıktı. 2. Dünya Savaşı meraklıları, savaşın gidişatı hakkında değişik yorumlamalar yapabiliyor. Eğer bu kişiler biraz da bilimkurgu dünyasını takip ediyorsa, işte o zaman tam bir cümbüş yaşanıyor.

Ya abi sence de, AT-AT’ler Nazi Almanyası’nın elinde olsaydı, bambaşka bir dünyada yaşıyor olmaz mıydık?” ya da “Dalekler, kesin İngilizlere yardım etmiştir!” gibi geek konuşmalar yaşanabiliyor. Bu konuşmalar Phil Postma isimli yaratıcı kişiliğin de dikkatinden kaçmamış.

Postma, Minion Factory isimli ufak blog sayfasında, çeşitli yaratıcı çalışmalar ve tasarımlar sunuyor. 1945 Worlds Collide başlıklı çalışmasında, 2. Dünya Savaşı’nda unutulmayacak karelere, bilimkurgu eserlerinden çıkma robotları, araçları, uçakları ve yaratıkları eklemiş. Ortaya çıkan görseller ise saatlerce oynamak isteyeceğiniz hikayeler anlatıyor.

Sözü uzatmadan, çarpışan dünyaları sizlere sunuyoruz!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.